A barátságunk azon néhány dolog egyike az életemben, amelyektől normálisnak érzem magam.
A barátság első törvénye ez: barátainktól tisztességes dolgot kérjünk, s barátság címén csak tisztességes dolgot tegyünk.
A tömeg arra figyel, aki nagyobb lármát csap.
Sose harcolj a sorsod ellen, mert azt veszítheted el, aki neked a legdrágább.
Sok háznál mandulaszemet vagy más apróságot főztek a lencsefőzelékbe, és az a leányzó, aki ezt megtalálta, a babona szerint férjhez ment a következő esztendőben.
Fényképezz. Vágjatok arcokat, pózoljatok, táncoljatok, aztán nézzétek meg és nevessetek.
A szerelem nem egy pillanat, hanem egy folyamat.