Az a fájdalom, amit az ember a szívében érez, sokkal nagyobb tud lenni, mint bármilyen más, fizikai fájdalom.
A legjobb módszer önmagunk felvidítására, ha felvidítunk valaki mást.
Meg kell ragadnunk minden alkalmat, mert röpke a boldogság.
Minden érzelem annyit ér, amennyi áldozatot hajlandóak vagyunk hozni érte.
Jó vagyok, de nem egy angyal, követek el bűnt, de nem vagyok ördög. Csak egy kislány vagyok a nagyvilágban, aki próbál találni valakit, akit szerethet.
Mindig van valaki, aki pontosan arra vágyik, mint te.
a szeretetért.