🔒
Napi limit elérve!
Ma már 9 posztot néztél meg.
Regisztrálj és láss 99 posztot naponta!
Regisztrációval:
- ✓ Napi 99 poszt (Vándor: 9)
- ✓ Minden kategória hozzáférés
- ✓ Pontgyűjtés és szintek
- ✓ 0 reklám, 0 tracking
Sokan önmagukban nem boldogok, és azt gondolják, hogy majd egy másik ember boldoggá teszi őket, csakhogy ez teljesen reménytelen vállalkozás.
Életemben először kóstoltam bele abba, amit bosszúállásnak hívnak. Eleinte olyan íze volt, mint valami erős, zamatos bornak. Utóíze azonban undorító, fémes, poshadt, mintha mérget ittam volna.
Bármennyire szereti két ember egymást, ahol nincs fizikai kontaktus, ott a szerelemnek sincs értelme.
Biztos lehetsz benne, hogy mindig lesz tavasz, s a folyó újra folyni fog, amikor felenged a fagy.
A boldogság, éppúgy, mint a szeretet: tünemény. Jön és megy, éppen azokat hagyja cserben, akik csupán vágynak rá, de semmit nem tesznek érte.
Ha valaki András napján kenyeret pirít, s a bal csizmája kapcájába teszi s egész nap nem eszik semmit, ha éjjel a feje alá teszi, meglátja álmában, ki veszi el őt feleségül.
Csak olyat beszélj, ami mások vagy a magad hasznára lehet; kerüld el az üres fecsegést.