🔒
Napi limit elérve!
Ma már 9 posztot néztél meg.
Regisztrálj és láss 99 posztot naponta!
Regisztrációval:
- ✓ Napi 99 poszt (Vándor: 9)
- ✓ Minden kategória hozzáférés
- ✓ Pontgyűjtés és szintek
- ✓ 0 reklám, 0 tracking
Az ember akkor ismeri meg magát, ha mindenét elveszíti.
Milyen áldás, hogy az idő elcsitítja a bosszúvágyat, enyhíti a haragot és a gyűlöletet!
Sok ember élete fogytáig vár az alkalomra, hogy a maga módja szerint jó lehessen.
Az emberek megerősödnek az elnyomás alatt.
Akik igazán boldogok, azok mernek eszköztelenek lenni, hogy egészen boldogok lehessenek. A fiatal szerelmesekben ez a megindító, ez a legszebb: öntudatlan aszkézisük, mellyel boldogságukat hordozzák.
Minden azon múlik, hogy az emberek azt hiszik: van az életben olyan helyzet, amikor szeretet nélkül bánhatunk embertársainkkal; márpedig ilyen helyzet nincsen.
Szeretni kell az életet, hogy élj, s élni kell, hogy az életet szeresd.
Ha kellő határozottsággal és megfelelő gyakorisággal ismételgeted, bármit el tudsz hitetni előbb önmagaddal, aztán az emberekkel. A sorrend néha felcserélhető.