Mindent meg kell tennünk, amit csak lehet, önmagunkért. Ha csak hátradőlve siránkozunk a sorsunk felett, elfelejtjük, hogy mi magunk is befolyásolhatjuk.
Az ember tehet, amit akar, de nem akarhat úgy, ahogy neki tetszik.
Ha visszagondolok az életemre, már látom, hogy a szeretet a legfontosabb.
Szegény, koldusszegény leszel, mikortól nem tudsz már szeretni mást, csak önmagad.
a közösségi rendezvényekért.
Csak áltattam magam, hogy elmúlt, pedig azért is nem tudtam senki mást szeretni, mert még magam elől is titokban az övé maradt a szívem.