
A lét legfőbb értelme számomra csakis az lehet, hogy van, nem pedig, hogy nincs, vagy többé már nincs.
Az emberekkel való közlekedés elrontja a jellemet, különösen, ha valakinek nincs.
Nekem nem is kéne egy olyan férfi, akit nem tudok megbántani. És nem mennék hozzá olyanhoz, aki nem tud nekem fájdalmat okozni.
Tudjuk, mit akarunk, és el is érjük, ha kitartóak vagyunk, de az idő, amely a célhoz jutásig eltelik, Isten segítségétől függ.
Azok a gondolataink a legjelentősebbek, amelyek ellentmondanak érzelmeinknek.
Olyan csodálatos nap volt, hogy úgy gondoltam, kár felkelni.
Kirándulj egyet.