Az ember természetéből adódóan mindig a jó oldalát akarja megosztani másokkal – mert azt akarjuk, hogy szeressenek, elfogadjanak minket.
Anya és fia közt nem létezik barátság. A fiú mindjárt észreveszi a barát mögött leselkedő kémet, s a kém háta mögött a féltékeny nőt.
Vajon a Sorstól azt kapjuk, amit érdemlünk, vagy amit kapunk, arra válunk érdemessé?
Ne állj ellen a gonosznak, és a rosszra ne válaszolj rosszal.
Mennyi tudás, érzelem alussza békés álmát a borítók között!
Ami fáj, az nevel.
Tiszteld a múltat, hogy érthesd a jelent, és munkálkodhass a jövőn.
Minden őrült azt hiszi magáról, hogy normális.